Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno otevření "mnoha" linků najednou v IE, nejlíp dávkou

zdravím vespolek,
potřeboval bych otevřít dávkou (nebo i jinak) linky v internet exploreru. Nejlíp tak, že bych si udělal seznam a po spuštění by se otevřely všechny odkazy…

např.:

aby se otevřely jednotlivé stránky 00001-00005 v listech nebo klidně i v nových oknech IE.

šlo by to nějak jednoduše? nebo je to nereálné?

takže (píšu trochu se zpožděním) nakonec jsem si udělal txt soubor se seznamem linků a cmd soubor, kterým jsem volal ten txt a postupně z něj sosal linky po řádcích... problém u některých řešení byl, že IE neumí neomezeně záložek a jednotlivých oken, takže jsem do cmd zařadil p otimeoutu příkaz pskill, který shodil okno a při dalším cyklu ho znovu otevřel... trochu kostrbatý, ale funguje to...

značím za vyřízené