Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RAM přes USB

Ahoj,
mám notebook a chtěl bych si udělat RAMky přes "flešku". Takže abych měl fyzické RAMky v NTB a další RAMky na USB. Není nějaký na to program prosím? Předem díky s pozdravem B3art.

špatně.
3gb by měly stačit, i kdyby tam měla visty. naopak readyboost už při této kapacitě ztrácí smysl.
jestli má 32bit windows, paměť stejně moc nemá kam zvedat - jedině že by používala integrovanou grafiku, a měla nastavenou nesmyslnou sdílenou ram 512mb a více.

radši ať se podívá, co se jí automaticky spouští po startu - a začne ty nesmysly hubit.

3GiB RAM?! A ono to nestačí?! Máte nějaké indicie, Že jde o problém RAM na neznámém operačním systému a neznámých aplikací?!
Jakákoliv RAM bude daleko rychlejší než kdy bude cokoliv přes USB! Nevím, jak jste k tomu vůbec přišel...

Jakým zázrakem 64 bitový os zrychlí aplikace?!
Nebylo by daleko lépe řádně nastavit systém, v případě přílišného "zadělání", případně šíleného "tuneupování", atd., jej řádně přeinstalovat, řádně nastavit a zabezpečit?

PS využije max 2GB RAM, je to 32b aplikace (pokud se náhodou nejedná o 64b verzi na 64b OS - tam ale zase nefunguje většina pluginů).

Dřív, než začneš "řešit" svůj domělý problém, bylo by spíše vhodné se začít u zkušenějších lidí pídit po pravém důvodu problémů (a neřešit své fixní ideje).