Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktery tablet vybrat??

ahojte, prosim potreboval bych poradit, nevim si rady s vyberem, rozhoduju se mezi timto tabletem- http://www.nejtablet.cz/7-tablet/17-ainol-novo-7-t ablet-7-paladin-android-40-ice-cream-sandwich-pc-x burst-1ghz.html - a timto tabletem - http://spechato.cz/inzeraty/luxusni-velky-tablet-1 0-eken--android-2-2-wifi-usb-cestina-ID1TxG.html - kazdy ma svoje pro a proti, coz vazne stezuje moje rozhodnuti, tak doufam ze mi helfnete, diky :D

Ainol novo Paladin - koupil jsem ho z nejtablet.cz psali ze neni skladem a ze ho dodaji co nejdriv, volal jsem tam a rekli mi, ze do 4 dnu ho dodaji a opravdu jsem ho za 4 dny mel doma. Android 4 a plynulost her me vazne prekvapila. Takze doporucuji

Sel bych urcite do toho Ainola, kapacitni displej, nejnovejsi OS, hodnota RAM a CPU dava tusit pouzitelnost zarizeni i v narocnejsich aplikacich, snad podle popisu i ofiko podpora Android marketu, navic cesky obchod kde neresis nejakou pochybnou zaruku. Ten druhy je nejaky vybehovy obstarozni model na starem HW a OS, navic podminky zaruky, dodaci lhuta, no to bych zavrhl okamzite, pro snad hovori jedine vetsi LCD.

Jeste nejake fotky toho Ainolu, dle vyobrazeni na nich by mel podporovat Android market.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.327873267 257668.80007.188189904559339&type=3

jo no, sice ma vetsi displej, da se knemu pripojit fleska atd, ale pujdu do toho Ainolu, prece jen je modernejsi a nekde jsem cetl ze je to ted nejnovejsi model 2012. jen mi trochu vadi ze nema web kameru, to bych si musel tisicovku priplatit za jeho "vyssi" model

Takhle levný, velký a málo výkonný 1 jádrový procesor (800mhz)? To asi nebude nejlepší volba když android žere výkon jako čůník. Rozhodně se bude kousat u náročnejších aplikací, osobně bych doporučoval tablet iPad, ios nemá konkurenci a i první verze (která je dost levná)zvládně hodne práce bez sekání nebo zamrzání a hlavně rychle díky flash discu oproti jiným tabletům. Sice tam nejdou micro karty, ale 32 a 64gb je myslím dostačujících. V 3g verzi tam lze dát i sim karta. Kupovat tablety z těch odkazů je jen vyhazování peněz z okna (obzvláště když to je neznámá čínská firma > šetřit se nevyplácí).

Hele mě jeto fuk až mu po záruce odejde, nebo příjde o vše co vněm měl, nebo mu to začne po pár dnech až měsících blnout tak at jde plakat jinam. Když už tablet tak kvalitní, na internet a video to už raději ne/dotykový netbook/ notebook (pokud to musí být dotykové) a 1 jádro s 800-1000mHz (ten druhý odkaz: CPU VIA 8650, 300 ~ 800 MHz ) s androidem je kravina, když se seká i samsung galaxy s2 a to má dvou jádro!

bohužial koniny netrepe,ten ainol má skutočne jednojadrový mips Xburst procesor,ktorý má v skutočnosti len 800MHz max,aj novo 8 séria má len Cortex A9 CPU Amlogic 800Mhz CPU + Mali 400GPU,takže žiadne orgie na 1GHz a vyššie/niektoré zdroje uvádzajú 1,5GHz procesor/,jedno,čo sa dá povedať s určitosťou,že Ainol Electrics Co. dostalo všetky potrebné certifikáty od Google,takže oficiálny android maerket by nemal byť problém

jop, taky bych nejradsi ipad (osobne mam ipod nano 6G a je skvely) bohuzel na nej ted nemam finance, ale stejne tak drahy tablet ani nepotrebuju, chci jen nejake zarizeni se kterym muzu byt pohodlne na netu i kdyz budu lezet v posteli, pak nejakje ty hry a filmy, takze mi staci jen neco levnejsiho. u me by to bylo zbytecny mit ipad kdyz uz mam ipod, samsung galaxy S 2, stolni PC a konzolu ps3, takze Ainol bude dobra volba, zas takovy smejd to nebude... i kdyz ty cinske znaky na krabici me trochu desi :-D

nevim no, pritel moji matky ma notebook, takze sem si ho pujcil na tyden kvuli tomu ze mi nejel muj stolni kompl.. kdyz sem s nim byl v posteli (s tim notebookem) tak sem u nej musel sedet, z toho me bolely zada takze sem si lehnul, notas si dal na sebe ale to sem k tomu zas musel mit zalomenou nebo podlozenou hlavu (nepocitam to ovladani mysi, coz je z tohodle uhlu neprijemne a taky ty draty co mi zavazely), navic me to po chvili tlacilo do kouli, takze si myslim ze tablet bude lepsi volba:))

když v posteli tak je lepší ten track pad, a monitor notebooku lze nastavovat nebo mít pokrčené nohy (i s tabletem budete muset mít naklonnou hlavu, nebo hodláte držet třeba u hodinového filmu tablet nad hlavou?). A nebo zvolte použitý kvalitní tablet třeba s roční zárukou to bude jiste od 30-50% levnější (kromě apple ten se vydražuje draze vždy, a není divu když vydrží dlouho, mám několik výrobků od nich a telefon je starý 4roky, ipod něco přes 5 let a až na o cca 30% slabší baterku žádné problémy).

třeba tento? http://pocitace.aukro.cz/hp-touchpad-android-4-0-3 -i2164950766.html nebo zde: http://pocitace.aukro.cz/listing.php/showcat?chang e_view=1&distance=1&id=100737&listing_interval=7&l isting_sel=2&order=pd&price_from=3000&price_to=600 0 třeba budete mít štestí a samsung galaxy tab nebude vydražen za více jak 5-6tisíc (monentálně je za necelý 4risíce 8" a pozor a aukce s názvem samsung procesot, to jsou většinou neznámé značky a někoho stím mohou i oklamat, podobně jako s napodobeninama iphonee, ipod, ipad, ...), nebo je tam na výber více tabletů, ale musíte mít snad registraci a ověřenou vaší adresu. A nebo známého který má vše ověřené a přihodí za vás.

Možná bych ale nějaký pátek počkal: http://www.mobilmania.cz/clanky/ipad-2-zlevnuje-ip ad-3-klepe-na-dvere/sc-3-a-1319597/default.aspx ikdyž by ipad 2 nestál nový 8tisíc ale třeba 9-10 tak díky příchodu 3 generace, možná na aukru budou příznivější ceny, u těch co budou chtít hned nový ipad mít

Zkus nejtablet.cz ja mel podobny problem, taky se mi nechtelo investovat tolik penez do tabletu. Zaprve jsem nevedel jak presne tablet budu vyuzivat, kde si najde sve uplatneni. Za druhe setrim taky na jine veci. Kazdopadne vzal jsem si 10" Tablet Zenithink ZT-280 C91 Cortex A9 Android 4.0 a jsem maximalne spokojen... O tom ze cena je tretinova oproti technicky stejne vybavenemu ipadu, ani mluvit nebudu.