Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hláška ve Windows při přesunu souboru

Stažené .avi video VLC Player přehrává,ale při pokusu zkopírovat video na flashku vyskočí v XP toto :

Soubor nemohl být uložen,protože nemáte oprávnění měnit obsah tohoto adresáře.
Buď změňte nastavení práv pro tento adresář nebo soubor uložte na jiné místo.

Fleshka je tato -
http://svetobrazku.cz/upload/viewer.php?id=bwy1330 190561k.jpg

Jak zjistím,jak je naformátována ?
Jak zajistím NTFS ?

Video je klasický Xvid -

Formát : MPEG-4 Visual
Format_Profile : Advanced Simple@L5
Format_Settings_BVOP/String : 1
Format_Settings_QPel/String : Ne
Format_Settings_GMC/String : 0 warppoint
CodecID : XVID
/ : XviD
Duration/String : 43mn 18s
Bit rate : 2 124 Kbps
Šířka : 512pixely
Výška : 384pixely
Poměr stran : 4:3
Frame rate : 25,000 fps
ColorSpace : YUV

Díky za rady.