Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s právy do MySQL

Dobrý den, řeším následující problém. Mám dvě domény. Jednu mám na endoře a druhou na úplně jiným serveru. Nyní potřebuji, abych se z tohoto serveru připojil na sql5.endora.cz, ale napíše to toto:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'meteos'@'ns.s2ep.cz' (using password: YES) in /data/www/4meteos.com/www/develop/ameteo/new/index .php on line 10
Unable to connect to database

Předem děkuji za odpověď.

Webhosting Endora nabízí zdarma:

▪ Prostor - 2GB
▪ Počet domén - Neomezeně
▪ Vložená reklama - Ano (patička s odkazy)
▪ Domény 3. řádu - Ano
▪ PHP - Ano
▪ MySQL - Ano
▪ FTP přístup - Ano
▪ Omezení ftp na IP - Ano
▪ Editace DNS záznamů - Ano
▪ Instantní aplikace - Ano
▪ Správce souborů - Ano
▪ Statistiky - awstats - Ano
▪ Podpora .htaccess - Ano
▪ Vzdálený přístup do SQL - Ne
▪ Podpora HTTPS - Ne
▪ Zaheslování složky - Ano
▪ Registrace domény - Ne
▪ Garantované zálohy dat - Ne
▪ Přístup k zálohám - Ano
▪ Přístup k logům - Ano
▪ Subdomény - Ano
▪ Vlastní 404 stránka - Ano
▪ Plánovač (cron) - Ano