Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Asus A52J

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat kde bych našel na tento notebook nový ovladače. A ještě bych se chtěl zeptat, že mám modem Comtrend VR-3026e asi tak 12 metru od notebooku a blbne mi wifina. Nevíte čím to je nemůže to být modemem, že nemá třeba takový dosah. Děkuji

V prvním odkazu máš stránku s ovladači- vybereš Notebook, sérii A52, model A52jc pak vybereš OS- Vista, Windows7 32 bit, nebo 64bit podle toho, co máš. U modemu WiFi musíš nejdřív v utilitách nainstalovat WiFi utilitu a až pak WiFi driver. Všechny ovladače bys měl stáhnout taky přes utilitu nainstalovanou na notebooku- Asus Live update.. Ptáš se hrozně blbě- nemůžeš se připojit ( nebo blbě), ale otázka je "Notebook A52J"...nenapíšeš, jaký Windows máš...nenapíšeš, jestli blíž u modemu notebook funguje, nebo se nepřipojíš vůbec...