Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Selhání HDD - rada s pořízením nového

Zdravím. Pokazil se mi HDD Samsung HD321KJ. Ráno když jsem zapínal PC tak vydával cvakavý zvuk v rozmezí tak jednou za 10 sekund. Windows mi najel až po osmém restartu. Nyní mi PC píše u každého programu chybu v liště. Například teď mám puštěný Google Chrome a stále se mi v liště zobrazuje hláška v bublině

Chrome.exe - Posškozený disk
Struktura systému souborů na disku je poškozená a není použitelná. Spusťte pomůcku Chkdsk na svazek C:.

Dále mi do HDD už nejde stahovat věci a některé programy nejdou spustit. HDD je už po záruce a myslím si, že pořízení nového HDD bude levnější než oprava stávajícího. Bohužel se v HW moc nevyznám, tak nevím jaký HDD bych si měl koupit. Mohli by jste mi někdo prosím vás poradit, popřípadě lze ještě nějak opravit tenhle HDD?

Používám Windows 7
NVidie GeForce 9600 GT
Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00 GHz (je to ve správci zařízení uvedené dvakrát.)

Díky za každou radu. Na ceně HDD moc nezáleží.

Můžu se zeptat proč bych si neměl brát ten HDD když HW problémy nemá a je vcelku levný? Jen kvůli odporu k značce mi nepříjde jako dobrý důvod. Například já mam odpor k Samsungu a i přesto si některé jejich výrobky koupím, protože vím, že jsou funkční a na daný účel perfektní.

Popřípadě mohl by jsi mi doporučit nějaký 1TB disk, který by mohl nahradit stávající a neměl bych žádné problémy s výměno, třeba slabý zdroj nebo tak. (Moc se v tom nevyznám)

Díky.