Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš do 2000?

Ahoj. Potřebuju myš tak do 2000. Chci zkusit bezdrátovku a laserovou s dpi tak 1000+
Do oka mi padla myš roccat pyra wireless gaming mouse, ale nevim jak to tam je s tim senzorem. Všude je zařazená mezi laserovyma, ale v popisu píší, že má optický senzor. A to nechci. Tak nevím

Tolik peněž za myš je IMHO zbytečné. Minimálně by se ale hodilo vědět k čemu myš bude. Jo a řídit se jen podle snímače je dle mého blbost. Doma mám dvě bezdrátové myši vedle sebe, klidně 5* za minutu měním myš podle toho, který počítač zrovna ovládám. Jedna je optická, druhá laserová a dá se říct, že nepoznám rozdíl. Konkrétně jde o modely Logitech RX650 a Logitech B605.
Každý pořádný hráč ti poví, že "gaming" a "wireless" se vylučují.