Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový ntb - Co říkáte na tento notebook?

Co říkáte na tento notebook? Měl bych ho jen na věci do školy a na nějakou tu hru (TF2, CS1.6, CoDMW2, BF3)..?
Jde mi i o to, aby byl přenosný - proto jen 15,6" displej. Kdyžtak prosím navrhněte jiný, cena max. 20.000,- nebo LEHCE přes.
Díky
Změna předmětu, původně: Nový ntb (Kráťa)

http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-edge-e520-cerny -1143-jxg-d298791.htm
tenhle bude urcite lepsi nez ten tvuj vybrany - je to uz neco jako probooky takze zpracovani je na lepsi urovni nez bezny multimedial - na prenaseni nutne - ta grafika 6630 taky hry zvlada a kdyz potrebujes mobilitu tak jede usporna intel - tady mas vysledky grafiky - http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-6630M.4 3963.0.html

Ubíjí? Nechápu, to je přece jeho obrovská návyková výhoda a pokud si nezvykneš, tak ho nemusíš používat, v klávesnici nepřekáží. Teď píšu z ThinkPadu EDGE E420 a při psaní vůbec nevím, že tam je. Potom za použití TrackPointu najedu na Vložit a potvrdím levým tlačítkem hned pod mezerníkem.

A pokud to s tím přenášením myslí opravdu vážně a ne jen aby zamaskoval to, že chce hrát i ve škole, tak si koupí model E420, to je 14".
Nevypadá moderně (pro mě výhoda), výkon HD6630m je hodně pod GT540m, o GT555m ani nemluvím, to je jiná liga, ale zkoušel jsem na tom Mafii II na medium plynule. Na to, že chceš hrát celkem náročné hry vybíráš z hodně širokého pole grafických karet, od AMD HD64xx až po nVidie z řady 55x.