Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jkak provést upgrade na AP 5460v2?

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak provést upgrade na svém AP 5460v2.
Zkoušel jsem to podle návodu:

Prosím, zkontrolujte serial number, jesti je e5460AP70500001 nebo novější. Pokud ano, tuto funkci má. Jinak ne. Ujistěte se o této funkci a následujte instrukce:

Odpojte napájení od WL-5460AP.
Držte reset tlačítko, když budete zařízení připojovat k el. proudu. Nepouštějte tlačítko, dokud nezhase LEDka “Status”.
Nastavte IP adresu Vašeho PC na 192.168.1.199 a připojte k WL-5460AP.
Otevřete webový prohlížeč a napište 192.16.1.6. Pak by jste měl vidět emergency stránku, kam nahrajete nový AirLive firmware.

Jenže při nahrávaní firmwaru se mi sekne stránka a napíše:

Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.

Bohužel AP nic nedělá a po tvrdém restartu svítí LED status a jednou za cca půl minuty blikne a svítí dál. Prosím kdo se v tom vyzná, poraďte mi. Děkuji

rovnou počítej s tím, že dostaneš mrtvolu, wl5460 je k tomu extrémně náchylný.

Nastavte IP adresu Vašeho PC na 192.168.1.199 a připojte k WL-5460AP.
Otevřete webový prohlížeč a napište 192.16.1.6

máš tam překlep, ta "emergency" adresa může být 192.168.1.6, na tu tvou vůbec neuvidíš.
pokud tě ani toto netrkne, zanech nesmyslného flashování, radši napiš co tím chceš "vyřešit".