Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s myší

ahoj, mam problém s myší...ve hře když jezdim ze strany na stranu, tak mi při tom pohybu trošku jede nahoru a nevim co s tim...už se mi to jednou stalo a hru counter-strike 1.6 stačilo jednou přeinstalovat a už to šlo, ale nyní jsem ji přeinstaloval a nejde to...nevíte čím by to mohlo být? blbě se mi míří :D nemůžu hrát...prostě při pohybu do stran jezdí ta myš trošku nahoru....

podložku razer...nidky dřív mi to nedělalo a mam ji už 2 roky :D ale předtim se to vyřešilo reinstalací, jenže teď už ne....dřív mi to dělalo podobně když jsem měl v nastavení myší zaškrtnutý zvětšit přesnost ukazatele....potom jsem hrál s odškrtlim a mam to pořád odškrtlí, ale když to zkoušim používat, tak nepoznávám rozdíl...jsem to zkoušel zapínat....ale jenom ve hře mi to jezdí nahoru tak to musí bejt hrou...to zkusim asi ještě jednou reinstal...myš razer abbysus mirror