Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace XP

Dobrý den, mám takový problém, při instalaci Windows XP, všechno jede normálně, výberu oddíl kam nainstalovat, dám enter, kopírujou se soubory a potom prvním restartu jak už se objeví načítání Windows XP tak se PC vypne. Přes MiniWindowsXP sem zkoušel test HDD ve HDTune a i normální sken i Quick vyjeli v pohodě, ve Smartu žádná chyba nebyla, tak fakt nevím co se děje. Děkuji za odpověď.

Ak zlyhá instalácia Windows, tak na 99,999% : 0,001% , ide o : chybu hardware : bug v súvislosti s nejakým hardware.

Samozrejme, bezchybné instalačné medium, neupravené, nevytunené a podobné aktivity dnes tak rozšírené.

Vylučovacia metoda.
Load default hodnot v BIOS-e, vypnúť v BIOS-e vše, co není nutné pre spustenie PC, odstraniť grafickú kartu, použiť integrovanú, prípadne naopak, prípadne inú grafickú kartu.

Ak to stejne nejde, skúsiť beh Live Linux-u, skúsiť instalovať starší Win2000, novší W7.