Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Odstoupení od smlouvy při koupi vozu, je možné?

Zdravim, chtel bych se zeptat zda je mozne odstoupit od smlouvy pri koupi vozu?
ted 24.2 jsem koupil vuz,jenze vuz neni jak se zda. Podepsal jsem smlouvu ze jsem byl s vozem a se vsim seznamem. Dale jsem podepsal i predavajici protokol kde jsou napsany vsechny zavady i zavady ktere opravdu na vozidle nejsou (asi se tim pojistuji autobazary). Hraje dulezitou roly predavaci protokol? Je mozne ze zakona odstoupit bez udani duvodu?

Mockrat dekuji za odpoved

Dobrý den ...
obracím se na vas s prosbou...
Jde o vnuka ..má 25let..
Udělal řidičak tak chce auto ...má vybranou svou značku ...a tak je z toho nadšeny že se rozhodl že se podívá do autobazaru.
Problem jsi myslím byl že už bylo dost pozdě a byla už tma...ale on to neřešil prostě že se jde podívat
Auto tam bylo co chce ...a ty majitele autob...mu nabidli aby se projel ...
tak s tím souhlasil
jel snim ten prodejce ..a to takovou polohou že mě to zaskočilo ...když mi to vypravěl
prostě bylo už pomalu mezi 7 a 8 hod
jel par minut a předal to vnukovy ...
No jel snim k lesu ...tma jak v pytli žadná světla ...navíc nešlo topení tak auto mělo zamlžené okna....
Jel snad ani necelou minutu ...a bac...
CO MYSLITE SE STALO ???
NORMALNĚ SE PŘEHNALO PŘES SILNICI STADO DIVOKYCH PRASAT.....A VNUK O NĚJ SE SEKNUL

TED MU ZA TO NALOŽILY POKUTU ...15 TISIC ...MÁ PROMAČKLÝ BOK
ALE MA JESTĚ MOŽNOST ....ŽE MU DAJI SLEVU KDYŽ TO KOUPI ...O KOLIK TO NEVÍM

VNUK BYL VYSTRAŠENÝ ...NIKDY SE MU TO NESTALO ...ON JE OPRAVDU DOBRÝ ŘIDIČ

TAK TED BYCH RADA VĚDĚLA ...ZDA OPRAVDU MA ZAPLATIT POKUTU ...
TLACILY NA NĚJ ŽE JE OCHOTNY TO AUTO VZÍT ...I KDYŽ JE PROMAČKLY

PROSÍM MŮŽETE NÁM PORADIT ....MÁM ZA TO ŽE JE TO JEJICH CHYBA NEUPOZORNILY HO ANI ŽADNA CEDULE TAM NEBYLA ŽE SE TAM POHYBUJE ZVĚŘ

DĚKUJI ZA ODPOVĚD