Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program pro celkovou úpravu videa + vysvětlení

Zdravím,natáčíme s určitýma lidma videa,ale s menšími nedostatky.Jelikož jsou natáčeny mobilem na šířku,jsou nakloneny o 90stupnu na stranu.
Další problém je,že bych je potřeboval nějak sestříhat,nějaké části by tam totiž být opravdu nemuseli a přehodit do formátu avi z formátu 3GP.
Již jsem zkoušel programy VirtualDub,Free Video flip & rotate(otočení),Free video Dub(střih)
Tyto programy nadále nepoužívám(VirtualDub nefunguje)Free Video flip &rotate stávkuje,po otočení o 90 stupnu ponechá jen zvuk,nebo se uplně vypne a Free Video Dub pokaždé zničí zvuk,takže se musí budto přidat song nebo ponechat se skřípáním a hučením.Zkoušel jsem již takové programy jako Pinnacle Studio 15(Ten pro mě ale selhal,protože jsem bud nenašel,nebo to vůbec neobsahuje rotate a stříhání.
můj požadavek tedy zní : střih,otočení o 90 stupnu,bylo by suprový hození na časovou přímku a jednoduchost.
Dotedka časovou přímku zastupoval Windows Movie maker.

Strašně moc děkuji za každou odpověd.

pme: Ano,mám více videí,nějaké mam již přendáné do avi díky video flip and rotate,který to dělá automaticky sám.Momentálně jsem vložil do mediainfo avi.
kmochna:A co dál? :D To sem nějak nepochytil.