Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aky procesor?

Chystam sa po dlhej dobe kupit novy stolovy pocitac. Chcem skladacku, ale neviem aky procesor kupit. Pocitac chcem pre deti (13+)aj na hranie. Aky procesor odporucate?

Možno by si mohol prezradiť limit celého PC (v Euro), on Ti tu už niekto podľa ceny navrhne optimálny PC...
A nie si skladať PC sám a vypytovať sa na každý hw komponent. O chvíľku sa opýtaš akú základnú dosku? Akú pamäť... atď?

Intel Core i5.No a nebo levnější i3.Oba jsou dost výkonné.No a z AMD Athlon 2 X4 nebo čtyřjádrového Phenoma,Záleží na náročnosti těch her a hlavně na zbytku sestavy.