Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zapnout notebook

Zdravím, potřebuji nutně pomoct, zničeho nic mi zamrzl notebook a při restartu se vždy dostanu akorád k tomu, že se načte nápis Windows XP, a pak je černá obrazovka, nic se nedějě a kontrolka zapnutí jen svítí a notebook nic nedělá, jednou sem se dostal na nabídku zda chci poslední známou konfiguraci, pak už zase ne, potom to se zase nenačte někdy ani ten nápis W XP. nevíte někdo co s tím?

Tak zkus jestli pujde nouzovi rezim mam poneti ze musi se mackat f8
TOhle se mi delo na pc a vzdy pomohlo sformatovani ..Nedavno mel podobny problem brat,ze mi nabihalo jen jmeno zakladni desko a vyresil to novy hdd
Dale to muze delat ramky zakladni deska .. Jak dlouho jste to necistil jak dlouho ho mate ?