Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konfigurace sestavy pro výpočetní aplikace

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat na správnost sestavení jednotlivých komponent. Počítač bude používán na matematické výpočty, 3D modelování CAD/CAD atd a hraní her. Chtěl bych do sestavy investovat cca 11 000 kč. V současnosti mám case, HDD (IDE-proto ta redukce Kouwell viz níže),dvd-rw a zdroj zdroj pouze 450W.

GIGABYTE HD 6850 Ultra Durable OC 1GB 3 422,–

Asus M5A97 - AMD 970 2 150,–

AMD FX-6200 3 818,–

Patriot Viper II 'Sector 5' Series 8GB (2x4GB) DDR3 2000 1 406,–

Kouwell KW-5562 280,–

Otázka tedy zní jestli to bude spolu fungovat a jestli to utáhne zdroj?

Děkuji předem za odpovědi a náměty

Pamate stacia Kingston 1333MHz bez tych hrebenov. To co usetrite, tak mozete minut na chladic na CPU. Napriklad Cooler Master Hyper 212 EVO. Zdroj bude treba pocitam 4OOW a viac (grafika 125W + procesor 125W + rezerva) overene znacky napriklad Seasonic alebo Enermax. Uz zalezi na penazenke, ktory si vyberiete, ale nech je 80+. A na napajanie grafiky musi mat 2x6PIN.