Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubor s příponou msi

Prosím o radu začátečníkovi - stáhl jsem si soubor programu který nebyl v exe, ale s příponou msi. Při pokusu o instalaci jsem si jej nějak přepsal a zobrazuje se mi jako ikona prohlížeče Firefoxu a nejde mi to vrátit zpět na správnou pozici. Poradíte někdo? děkuji moc za ochotu.:-)

zkontroluj jeho skutečnou příponu = zapni si zobrazování přípon, nebo si spusť normálního správce souborů.
.msi spustíš pravým myšem na něm - zvolíš instalovat.
pokud se ti instalace správně spustila, ale výsledná ikona na ploše má ikonu firefoxu, s .msi to nesouvisí, musel bys přesně napsat o co šlo.

když instalace vůbec nepůjde, odeber .msi asociaci na firefox.