Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova systemu - mám otočený obraz o 90° myš mi jde přesně obráceně

Posra. se mi pc (mám otecený obraz o 90° myš mi de přesně obráceně a obraz mám přiblíženej proste úplně na hovn.)a proto chci obnovit systém na 27.2.2012 ale to nejde nemuzu na to kliknout.Nevím proč?Mám meximalní využití diskového prostoru pro obnovení systemu tak nevím včem je problém.
předem děkuji za jakoukoliv odpoved.
Změna předmětu, původně: Obnova systemu (Kráťa)

super uz sem to nasel a otocil sem obrazovku a myš se otocila sama sice mam jeste rozkostickovany založky ale to my nevadí.ale stejne bych rad vedel proc mi nejde ta obnova systemu ikdyž už to nepotřebuju.