Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatuhnuty win XP aj po reinstalacia

Zdravím

mam takyto problem: preinstaloval som xp na asuse F3E vetko prebehlo ok aj po naistalovani vsetkych programov a ovladacov to slo bez problemu. No ked som ho pustil na druhy den nesiel nabootovat. Vzdy nabehne bootovacia obrazovka a v tom to zatuhne. Skusal som v nudzovom rezime ci nieje na disku vadny sektor ale nic nenaslo tak som to preinstaloval znova ale ked nabehol novy win znova to zatuhlo tentoraz na uvytacej obrazovke.

Kde moze byť chyba?

je tam toto ale nerozumiem tomu

Typ události: Chyba
Zdroj události: DCOM
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 10005
Datum: 29. 2. 2012
Čas: 13:36:24
Uživatel: NT AUTHORITY\SYSTEM
Počítač: PETER
Popis:
Služba DCOM zjistila chybu Tuto službu nelze spustit v nouzovém režimu. při pokusu o spuštění služby EventSystem s argumenty za účelem spuštění serveru:
{1BE1F766-5536-11D1-B726-00C04FB926AF}

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

Typ události: Chyba
Zdroj události: DCOM
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 10005
Datum: 29. 2. 2012
Čas: 13:36:13
Uživatel: PETER\Administrator
Počítač: PETER
Popis:
Služba DCOM zjistila chybu Tuto službu nelze spustit v nouzovém režimu. při pokusu o spuštění služby netman s argumenty za účelem spuštění serveru:

služba dcom v nouzovém režimu neběží - s varováním že ne všechno bude běžet ti vyskočí upozorňující okno.
jiné chyby tam nejsou, přesto že to v normálním režimu nefunguje?

pak by šlo o chybu hardware, když se to ani nestihne zanamenat.
1. bylo by potřeba spustit z nějakého "ultimate boot cd" memtest.
2. právě před přihlášením do win se aktivuje 3d akcelerace grafické karty - může být vadný ovladač grafiky, chybějící ovladač základní desky.