Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje Mechanika DVD

Mám LG DVD-ROM DRD8160B ale, ještě včera šla ale dnes jsem tam hodil disc DVD a ani nezačne načítat ... prostě jako by tam nebylo DVD ... Vůbec se nerozběhne ..

jojo, věci chcípají.
mám novou mechaniku lg, a nedávno jsem zjistil, že ten shit neumí načíst dvd-dl. takže lg nebrat. edit: koukám že mi nic nečte 4x verzi dl.
případně pokud máte v domácnosti více nějakých netbooků a ultrabooků, zvaž místo minimálně využívané interní mechaniky nějakou externí usb verzi za osm stovek. právě ta přenositelnost násobně zvedne její využitelnost.