Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD monitor 24", prosím poradiť aký

Poprosím poradiť aký kúpiť kvalitný 24" monitor do 200 €. Som klasický užívateľ PC, zaleží mi aby sa dobre čítalo písmo, upravujem aj fotky, občas by som rád pozrel aj nijaký film. Hry nehrám. Teraz mám LCD 22" Samsung SyncMaster 2220LM, rád by som niečo väčšie a s lepším obrazom. Ďakujem.

Bzucel mi zdroj v PC - druha reklamace uspech, koupe jineho zdroje jeste drazsiho - bez bzuceni. Bzuci mi zakladni deska - reklamace bez uspechu, je to prej vlastnost. ]:) Monitor mam IPS Fujitsu a ten je bez bzucaku, ale obecne lze rici, ze krome high-endu bzuci dneska skoro vsechno, co s tim Cinani pri vyrobe delaj nevim. 3-[