Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozebrání notebooku - začátečník

Ahoj,

chtěl bych se vás zeptat jeto hloupý dotaz, ale chci si vyčistit doma sám notebook HP a musím rozebrat celý notebook. Chtěl bych to dělat podle jednoho dobrého videa na youtube kde to rozebírá a opět smontuje. Myslíte si, že bych to mohl podle návodu udělat? :) Přinejhorším to dám do opravny. Děkuji :)

Nedávno tu byl dotaz na stejné téma. Rozebral, ale když pak složil, notebook nefungoval... Někdy jsou zanesené části přístupné po sundání jednoho krytu, ten nešťastník měl notebook, kde musel odmontovat celý spodek.