Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s HAL.DLL a s grafickou kartou

Ahoj,

prosím o radu.

Při hraní hry mi spadl win7 (64bit), modrá smrt, restart, problém s hal.dll.
spustil jsem z cd win7 různé opravy a daří se mi najet do windows, ale když to cd nepoužiju, nenajedou win a píše to tu samou chybu s hal.dll.
Ďalší věc je, že při jakékoli aplikaci náročnější na grafiku (3d zobrazení či filmy) mi padá a nabíhá monitor (klidně 7x za sebou) a říká:
display driver stopped responding and has recovered - a musím to okamžitě ukončit, nebo by se to restartovalo.
Takže když chci spustit nějaké video, musím odinstalovat gfx drivery a spustit to v základním rozlišení (640x480) nebo to nějak moc nenamáhat.

Co myslíte, je to grafikou, nebo hdd, nebo oboje :/?

Díky za názory a pomoc.

Co bylo, to bylo, jednoho dne prostě přestane. Co je to za značku zdroje? Laciný a bezejmený zdroje prostě chcípají dříve a častěji. Nemusí chcípnout, ale přestanou stíhat dodávat vysoký proud (vyschnou kondenzátory - následek použití laciných součástek), následkem čehož bývá nestabilita počítače v zátěži.
Máš-li možnost, půjč si jiný zdroj a zkus to s ním. Pokud to bude OK, budeš znát příčinu.