Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows repair

Dobrý deň, mám jeden dosť veľký problém, aktualizoval som grafickú kartu cez program Driver genius a nainštaloval, lenže ovládač asi nebol kompatibilný a po reštarte som mal windows v najnižšom rozlišení a dxdiag ani nezobrazoval podrobnosti o grafickej karte akoby ani nebola, na to som chcel zapnuť počitač v safe mode a vrátiť predošli ovladač, lenže, keď som sa nahodil do safe modu, to prvé načitávanie mi skončilo na "...WINDOWS\system32\drivers\agp440.sys" a dalej sa to už ani nepohlo, takže do safe modu som sa nedostal...a teraz ked som už chcel zapnuť počitač klasickou cestou tak už nešlo ani to :(, vďaka AVGčku čo mám sa mi na modrej windowsackej obrazovke začne proces command line parameters: avgwd a začne skenovať dajaký avg watchdog initializing... a tam sa to tiež v určitej chvíli zastaví a nepohne...zostava je staršia intel celeron 3.2 ghz, 512 mb ram, nvidia geforce 5500fx, matična doska je ASrock verzia biosu je 775i65G BIOS P2.30

Prostě to CD není bootovatelné z nějakého důvodu - neoriginální, špatně vypálené, poškozené, upatlané :-D . Ta hláška znamená, že počítač nenalezl nic, z čeho by se dal spustit systém a vyzývá tě, abys mu něco takového dodal..a pak zmáčknul klávesu
nebo nefunguje mechanika.. nebo máš CD mechaniku a strkáš do ní DVD

cdčko je originálne windows xp home edition ktorý bol k jednemu notebooku acer, v biose mam v bootmenu 1 až 3tie miesto podla priority pričom mam 1st cd romku, 2st hdd, 3st floppy drive (ten hdd som mal mnoho krát aj vypnutý ale žiadna zmena)..fotky pridávať nemôžem lebo z mobilu nemam kabel a foťak nemam :/

dobře.
pokud je cdromka s originálním cd přeskočena, pořád to znamená stejný problém.

- cd je poškozeno- jestli to neuslyší hlavní hygienik vít, tak vyndej a olízni, jinak ho omej ve vodě.

-je v háji cdromka- to by se dalo vyzkoušet vložením boot cd/dvd z časopisů, live linux...- pokud nenajede, může to být i tím rychlým menu, pokud to tvá deska zná. deska mi ignoruje nastavení a bootuje dle toho menu.

Ta základní deska má integrovanou Intel grafiku. Zkus vyndat tu GeForce a spustit s tou integrovanou- jestli to nenaběhne do Windows a pak odinstalovat Driver genius a v nouzovém režimu odebrat pak všechny grafiky a po restartu nainstalovat ovladače