Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šroubovak na GeForce 570

Zdar,

potrebuju poradit, jakej sroubovak na ty maly TORX sroubky na chladici GF570, potrebuju sundat chladic a sroubovak nemam, zkousel jsem to amputovat kde cim, ale drzi to tam pevne, jenze nevim jakej ten TORX to ma byt a informace na netu se rozchazeji, pripadne pisou o malem torx, jenze jaky typ?

Hm, teda nemyslel jsem, ze vymena chladice GK bude tak komplikovana, vedet to, tak starou GK prodam a koupim novou. :-/

Ta tabulka moc nepomohla, nerozumim tomu a nevim roztec sroubku, spis bych potreboval nejakeho majitele GF570 nebo GF590, ktery chladic menil a vedel by jaky sroubovak.