Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha systému

Ahojte,

není nic lepšího než originál zálohovací program od Microsoftu v Windows XP? Už po 3x musím reinstalovat systém, protože jsem si nainstaloval/něco špatně nastavil a bod obnovení to nedokáže spravit. Myslím nějaký program co by dokázal zálohovat i nastavení systému atd.

DÍk!

Teď nevím který z nich vyzkoušet :D Jak jsem říkal potřebuju hlavně aby to dokázalo zálohovat aspoň nějaké procento "nastavení systému" právě kdybych nainstaloval nějakou breberku nebo špatně něco nastavil abych se z toho zotavil a nezálohoval "manuálně" 1000x souborů+hledat co chci zálohovat atd.

nastavení systému a aplikací mají být v registrech. jejich záloha je součástí všech image z těch programů, ale pak musíš vědět co hledáš.
další free je easeus todo backup.

pro lidi kteří bezhlavě zkouší různé ovladače, instalují nesmysly, cracky a viry, slouží právě body obnovení ve windows.

Pokud je v PC alespoň jeden disk od Seagate, lze použít Disc Wizard, což je program od Acronis..je i v češtině s podrobným obrázkovým českým návodem
Stejný program má Western Digital ( WD) pro své disky, ale je jen v anglické verzi.
http://www.seagate.com/ww/v/index.jsp?locale=en-US &name=DiscWizard&vgnextoid=d9fd4a3cdde5c010VgnVCM1 00000dd04090aRCRD
Základní desky od Gigabyte mají XpressRecovery2 na DVD s ovladači- nainstaluješ a pak si jednoduchým postupem uděláš zálohu..potřebuješ ale nechat na HDD na konci volné neformátované místo