Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Winfast PVR2-nejde naladit

Dobrý den,
V PC mám Windows 7 a nainstalovaný Winfast PVR2 a nejde mi naladit.Anténu mám dobře zapojenou, ale když zapnu ladění stanici tak mi to žádné nenajde (video vstup mám DTV) nevíte někdo co s tím?

Děkuji

1. Raději bych TV oželel, lepší než sešílet!
2. Najdi si na Google diskuse o WinFast PVR, máš do vánoc co číst.
3. Cituji: "Ladění až po půlhodině..."

Jinými slovy, máš správné ovladače, nemáš v PC i staré ovladače, máš opravdu správně zapojenou a nastavenou anténu, detekovanou kartu, DirectX atd...? :-/