Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje zvuk

Dobrý den, mám problém se zvukem, nemám ovadač pro svoji zvukovou kartu (Zvuková karta - VIA AC'97 Enhanced Audio Controller), pokusila jsem se ovladač stáhnout, ale nejde mi spustit (mám staženo od výrobce). Při otevření staženého souboru mi to píše: Nelze najít žádnou kombinaci filtrů pro zobrazení datového proudu Error Num80040218
Prosím, nenašel by se někdo, kdo by mi mohl poradit? Za každou odpověď moc děkuji

Rád bych poradil, ale nemůžu.

Nenapsala jsi ani typ základní desky (předpokládám že to je integrovaná zvukovka) ani typ operačního systému, do kterého se to snažíš instalovat.

Proč najednou instaluješ ovladač? Přeinstalovala jsi Windows? Ta zvukovka už někdy hrála?