Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bezdrátové připojení zakázáno

Zdravím,
prosím o radu. Notebook mi přestal spolupracovat s wifi sítěmi, ačkoliv ještě před pár hodinami s tím nebyl žádný problém. Nechce žádné sítě nalézt, v Síťových připojeních je Bezdrátové připojení "Zakázáno" a nejde to změnit. Píchl jsem se přes kabel, kterej teda funguje... SpyBot mi nic nenašel. Poradil by mi někdo, prosím? Děkuju.

fyzicky na laptopu, to zaplý je...

no ano, to som myslel

Skusal si sa pripojit na viacero wifi zariadeni?
Vsetky ovladace v notebooku (hlavne tie pre wifi) su nainstalovane?
Zacalo to iba tak, z nicoho nic?
Typ notebooku budes tajit este dlho?

Právěže žádné wifi to už ani nenalezne. Věc se má tak, že porestartu to wifi nalezne, připojí se a zhruba po třech minutách se omezí připojení z počítače do sítě a ze sítě na internet se spojení přeruší (schéma v Centru sítí..). A takhle to je po každém restartu, po pár minutách se s wifi nedá pracovat. Ovladače tam určitě jsou. Začalo to zničehonic, po žádný instalaci, nastavování, nic...
Notebook mám asus X70Sseries, Visty.

Děkuju za reakci;)

vista má aspoň servicepack 1?
ve správci zařízení zůstane wifikarta vidět?
v prohlížeči událostí (eventvwr.exe) - systém: je nějaká chyba co s tím může souviset?

tvůj spybot s&d si občas hraje na znefunkčňovač sítě - zapere hosts soubor..

notepad.exe C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

..stovkami neužitečných záznamů, a windows s tím mívají problém.