Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovládat PC na dálku

Ahoj. Prosím o pomoc... Můj táta se učí na PC a pokaždé mi volá, že se mu tam něco pokazilo nebo tak, tak mě napadlo, že sem slyšel něco o vzdálené ploše nebo tak něco o ovládání PC na dálku, což by mi hodně pomohlo. Potřeboval bych mu tam prostě spravit věci co pokazil.. přeinstalovat program a tak.. Dá se to nějak udělat?? Děkuji za rady..

tak asi nejednodusi reseni pro nekomercni ucely zdarma je Teamviewer, vyzaduje to ale, aby to otec zvladl pustit a zavolat ti heslo.

Edit: v praci pouzivame RAC, to u otce nastavis a pak se muzes pripojit kdykoli aniz by o tom treba vedel. ;-) Ale je to placeny, stoji to par korun.