Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno graf. karta

Dobry den chcel by som sa spytat ze mam starsi pc a chcel by som tam dat graf kartu ati radeon 8000x calist?? ale v starom pc mam teraz ati radeon magnum xpert128/X 99 X PERT 2000

Parametre pc su Intel pentium 3 1000 ghz 512 ram pamat disk 20gb.

dakujem za radu.

To PC ma urcite len AGp slot a teda nedas tam ziadnu slusnu kartu. Navyse tam bude slaby zdroj, a samozrejme aj to CPU je hodne slabe na akekolvek novsie hry, t.j. nema ani moc vyznam davat tam novsiu grafiku. Mozno nejaku z bazaru nvidia 6600GT AGP a hrat max. hry z roku 2005 a starsie.