Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung GALAXY Mini nebo Samsung GALAXY Y?

Ahojte, potřebuji poradit.Rozhoduji se mezi dvěma mobily. Samsung GALAXY Mini nebo Samsung GALAXY Y. Který telefon je pro mě lepší, když se občas mrknu na internet nebo na YOUTUBE a zahraji si hru Shakes&Fidget?Fotoaparát pro mě nehraje žádnou roli.Foťák mám klasický.

Galaxy mini a Y, jsou temer totozne modely, lisi se jen hw vybavou, s tim ze mini bez icka za ciselnym oznacenim ma takt CPU 600MHz a snad udajne stary Froyo, s ickem jde o inovovany model s taktem procesoru 832MHz, pameti RAM 290MB a nejnovejsi verzi Gingerbread 2.3.6. Y ma slabsi fotak, mirne jemnejsi displej, jinak pridavam odkaz na srovnani z webu MM ale tam je k tomu Y uplne ho*no, parametry budes muset pogooglit. Synovi jsem kupoval pred tremi dny Samsung GT-S5570i Galaxy mini Chic, zatim maximalni spokojenost.

Srovnani obou modelu zde: http://www.mobilmania.cz/default.aspx?catalog=1&ca tcomp=1&section=63&itemlist=20539%2c29806