Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber skrine - max. 1000 Kc

Ahoj, vim, ze opradvu dobre skrine zacinaji od 1500 Kc vyse. Ja se ale musim vejit nejak do 900 Kc (max. 1000 Kc). Chtel bych aby nebyla z nejtenciho "papiru" a aby mela slusnou vybavu (nejaky ten ventilator, treba i filter prachu atd. :-)) a spis klasicky design (zadny ufo/sci-fi design nechci ;-)). Uvital bych i bezsroubkovy system. Mozna chci moc, ale videl jsem i takhle vybavene skrine do 900 - 1000 Kc.
Moc se v tom nevyznam a take predpokladam, ze exitsuji i jine dobre skrine, ktere stoji za uvahu nez Cooler Master.;-) Uvital bych uvedni konkretniho modelu, pripadne i nejake zkusenosti.
Diky moc predem.

Diky, prectu si to.

Jen tak mimochodem, kdyz jsem to projel tak jsem videl obrazek skrine Elite 330. Z vlastni zkusenosti vim, ze v jednom pocitacovem salu (kde jsou prave takoveto skrine) jsou minimalne 3, rekneme z 20-25 u kterych blbne a divne se nataci tlacitko pro spousteni. Obcas to ani nejde zapnout (nebo po 10 pokusech :-D). Jsou to max. 2-3 let stare PC a vicemene bezi nonstop od 8 do 20 h. (tzn. max. par spusteni dene). Pak mi povidejte o kvalite... :-D

Oprava/úprava to tlačítka je otázka pěti minut, navíc nevšiml jsem si, že by ti byla doporučena 330. Ne pro tu prkotinu nýbrž, že to tlačítko zavazá/umístění trochu nasávání luftu.
( pokud chceš kvalitu, tak otevři "šrajtofli" )