Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční ovladač sítové karty

Zdravím všechny, chtěl bych se jen optat zdali neví někdo kde je problem, provedl jsem format win a po nové instalaci mi nelze nainstalovat ovladač pro sítovou kartu (Marvel GB) (Integrovanou na desce) ,těsně před dokončení instalace se počítač vypne a to v každém případě,doposud vše běželo v pořádku a ovladače jsou s orig.CD System je Win XP SP2.Děkuji všem za názory.

Je to board ASUS A7V880 VIA KT880 a odebrání i skrytých souborů taktéž nepomohlo,stále v bodu instalace PC vypne. zajímavé je že board ačkoliv je asi pul roku starý už několikrát po odpojení od sítě nedržel systémový čas v biosu tak mě napadlo zdali nato nemůže mít i vliv baterie na desce