Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastaveni wifi na kolejni siti

Dobry den, bydlim na koleji kde jsme pripojeni kabelovym pripojenim. Pro pripojeni jsme museli zadat nekde u spravce site nasi mac adresu, a jsme pripojeni pres proxy server 3128. Ja ale chci nastavit wifi sit na koleji. Abych nemusel byt pripojen pres kabel. Mam win 7 na pc a router je tp link tl wr342g/tl. Prosim poradte jak postupovat. diky karelll

Na kolejních sítích, kde je zakázané připojovat víc zařízení (povolení dostaneš jen na jeden počítač) nebo je zakázané připojovat router se na internet stejně nedostaneš.

Ptej se správců vaší sítě.