Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chkdsk porad dokola

Zdravim posledni dobou se mi skoro pri kazdem startu provadi chkdsk. Behem zapnuteho pocitace vyskakuji hlasky z google chrome ze je nejaky soubor poskozeny a ze to mam spustit tak to pak jede. Nevite cim to je? Mam W7 HP 64bit. Disk je WD green. Stary je asi 5 mesicu cca. Mam na nem system naistalovany muze to delat az tak velkou paseku ? jestli fakt nebude potreba sehnat na system neco rychlejsiho nebo to staci ?

diky

Použij nějaký program třeba HD Tune a hoď sem screen z položky Health.