Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FreeDOS nekončí

Na českým webu se zjevila informace, že FreeDOS zavřel krám a končí, podle všeho to ale vypadá že to není pravda, viz důkaz www.freedos.org

FreeDOS je nenáročnej operační systém, podobnej klasickýmu MS DOSu (takových "klonů" je na světě povícero), pořád se vyvíjí...

Pavel

Ty ceske weby pochopitelne prebraly (opsaly? :-)) zpravy ze zahranicnich webu. Psali o tom treba na OSNews.com http://www.osnews.com/comment.php?news_id=15030&lim it=no&threshold=-1 atd. Ta hlaska o tom ze ten projekt konci se na domovskem webu FreeDosu opravdu objevila, sam jsem ji tam videl :-). Podle toho co jsem pak cetl v diskusich, tak tu hlasku o konci FreeDosu spravne nikdo zvenci nemel videt, byl to snad nejaky kanadsky zertik.