Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastne radio cez winamp

krasny den vsetkym :-)
Potreboval by som zopar informacii, ako presne si spravit a nastavit vlastne internetove radio cez winamp...Teda uz som sa pokusal zoparkrat, ale nejako to nefungovalo. Ake pluginy na to potrebujem...atd...skusal som aj jetCast, ale radsej by som bol za winamp. Za vsetky rady a informacie vopred dakujem ;-)

Pro shoutCast radio pokud chces radio bez webcamery, tak ti staci si stahnout :
shoutcast-dsp-1-9-0-windows a server shoutcast-1-9-5-windows.
Pro prehravani webcamerou potrebujes, NSVCAP a pro samotne video treba AVI nebo MP4 nsvate + nsvcoder, plugin pak VP31 a nebo VP6 a vyssi treba install VP6VFWCodec-6-2-6-0 od
On2 Technologies. 8-)
-------------------------------------------------- ----------------------------------------
P.S. jeste na ukazku se muzes mrknout na >> ;stream.nsv