Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win8(beta)-odinstalace

Ahoj chtěl jsem se zeptat omlouvám se jestli je tato otázka nějak hloupá nic méně si nevím rady.
Nainstaloval jsem si win8(beta) ale nejsem z něj zrovna moc nadšený tak bych se chtěl vrátit k linuxům ale nevim jak přeinstalovat zpet protože se nemohu dostat do biosu ani přeš určenou klávesu F2 nejde win8 nejak odstranit přes Tento PC nebo tak nějak?? Předem díky za odpoved... :)
Prosil bych srozumitelně nejsem zrovna profík..

Co vede User-a který netuší jak se leze do BIOS-u a co tam, stát se BETA testerem Windows8 ?

Volaj na Hot-Line Microsoftu že co máš delat.

Myslým, že Microsoft na Webu kde umožňuje stahnut, mal umiestniť krátky, dynamicky generovaný, znalostný test, v angličtine, až po dosiahnutí 95% umožnit stáhnout.