Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Info o stave atramentu v náplni

Multifunkčné zariadenie HP PSC 1610 dávalo info o stave atramentu v náplňi.Až do doby pokial som čiernu nedoplnil.Je plná!Stále ukazuje na čiernu - minimum.Farebná je ok.Kontakty čisté úložný priestor tiež.Zariadenie má jeden mesiac.Ja len dúfam že to nebudem musieť znovu inštalovať.Ako na to?Ď

Dakujem za odpovede.Zariadenie je funkčné a šlape v pohode.Problém je v tom že chcem plniť ešte predtým ako sa náplne vyprázdnia úplne a to v tomto prípade nebudem vedieť.Prijal by som ten reset alebo nejaký softwér k tomuto účelu.

Zdravím! Jak vyresetovat čip hlídání hladiny inkoustu? Sám jsem potřeboval tento úkon vykonat na své tiskárně HP photosmart 7450. Jsou tam dvě cartrige 57 a 58. Po dolití inkoustu jsem měl ten samý problém. Nakonec jsem našel řešení na reset_0005.htm
Čip je resetován a hladina inkoustu na 100%. Stačí dodržet postup a je to vyřešeno zadarmo. :-)