Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 Lišta

Zdravím ,
Mám takový problém jak je u windows 7 ta dolní pruhledná lišta tak jak sem zapl nějakou hru tak se ta pruhlednost vypla ale jak sem ji vypl tak zas naskočila. Ale ted je furt nepruhledna nevíte čím toje?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Hezký večer,
stlačte MS tlačítko "Start" a do kolonky "Prohledat programy a soubory" zadejte "aero" a vyberte nabízenou položku "Povolit nebo zakázat průhledné sklo na okna". V zobrazeném dialogu již položka "Povolit průhlednost" bude zobrazena.