Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vytvořit *cue soubor

AHoj mam image CD ve formátu *bin a potřebuju ho vypálit jenže nemám *cue soubor takže to nejde NERO píše neočekávaný formát a jiný vypalovací program nemám
Takže muj dotaz zní dá se nějak v textáku dopsat *cue soubor nebo se musí vytvořit už při vytváření image CD tím pádem samotnej soubor *bin nejde vypálit. na googlu sem nic uspokojivýho nenašel.
Předem díky za rady :-)

Image CD disku ako bin, je značne divné.

Ono CD diskov je viacero druhov, 650MB, 700MB, 750MB, nehovoriac o možnosti vypalovat s použitím overburn-u teda nad nominálnu kapacitu media.

Vypalovací alebo grabovací soft tieto drobnosti uloží a následne vie s tým pracovať. Je potreba vedieť ktorý software ten " bin " súbor vytvoril. Inak ti je k ničomu.