Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolne zmeny casu u HTC Touch Cruise

Ahoj :)

Posledni dobou me muj mobilni veteran docela rozciluje. Sam od sebe si meni cas - v jednu chvili ukazuje spravne a pak se treba cas posune o nekolik hodin zpet. Driv se mi parkrat stalo, ze se cas prehodil a po nejake chvili zase vratil do spravneho stavu. Ted se uz nevraci, proste zustane spatny cas.
Naposled mi to ten previt udelal dnes rano - mela jsem nastavene 3 budiky na ruzne casy (9:45, 10:25 a 10:35) - buzeni probehlo korektne ve vsech casech, mobil ukazoval spravne. Pak kdyz jsem se v 10:50 konecne vyhrabala, ukazoval nejakych 9:20. Ale jinak to na budiku zavisle neni, dela to proste kdykoli se mu zachce, i kdyz je buzeni uplne vypnute. Nemuze to byt ani posuny casovych zon, protoze se to neposouva o cele hodiny, ale o hodiny a minuty...

Je to HTC Touch Cruise (starsi verze, Polaris) s Win Mobile 6, nedavno oslavil ctvrte narozeniny, takze to asi budou uz nejake starecke vrtochy.

Mate nekdo nejake poneti, cim to muze byt a co se s tim da eventualne delat?

Tak jedine, co jsem nasla a pripomina to tvoji radu, je "automaticka zmena casove zony a hodin", muzu to zkusit odskrtnout, jestli to nejak pomuze... zatim dik za radu, uvidime, pripadne jestli se ozve jeste nekdo jiny.

taakze, behem poslednich par dni mi mobil zase 2x spatne ukazoval cas, cili problem pretrvava :-D

asi uz me fakt zacina mit dost a zacina stavkovat... mela bych vazne zacit setrit na novej :-)