Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Služba pro blog

Ahoj, prosím Vás, která služba je lepší pro psaní blogu? blog.cz nebo blogger.com a proč??? Nebo znáte nějaké lepší služby? Kdysi jsem měl blog.cz a co si pamatuji, tak to bylo zbytečně složité na nastavení, víc nevím.. Děkuji.

loading...

Lepší je snad vlastni doména, těch možností je tam víc - například, když tam budeš mít porno, tak Ti tam nebude blogger predstrkávat url o tom zda ho chces jako fakt videt. O tom kolik moznosti se TI otevre ani nemluvě.