Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malý a placatý LCD monitor

Poté, co mě kolega Pavel níže na http://pc.poradna.net/question/view/44109-tenky-kli ent-ncomputing-nstation přesvědčil, že můj další život bez tenkého klienta Ncomputing nStation L110 je zbytečný, tak mně došlo, že budu potřebovat i monitor.
Preferoval bych z důvodu přenositelnosti, aby byl malý, lehký a hlavně co nejužší. Přirozeně nemusí mít DVI a doba odezvy také není rozhodující.

Díky za případné tipy.

Je to do kanceláře, tudíž na něm pojednou typické administrativní programy. Rozlišení by mělo být standardní 1024 x 768 (menší se už snad ani nevyrábí).

Může to být i 15", na ostatních parametrech včetně ceny mi až tak nezáleží; jde mi hlavně o jeho mobilitu, přičemž s tím 260 g tenkým klientem by se to mělo přenášet asi jako ntbk a navíc mi jde i o uschovatelnost monitoru v šuplíku psacího stolu.

Už jsem si toho anorektického klienta objednal. Protože se ale v ČR v týdnu obsahujícím dva svátky přestal budovat kapitalismus, tak mi jej zatím nedodali.

Jinak tu licenci budu řešit bohužel poměrně nenápaditým způsobem tím, že si holt koupím další Windows XP Home a kvůli licenční politice budu nesnášet MS ještě více než předtím (pokud je to ještě vůbec možné).....