Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začátek prodeje nového iPadu 3.generace

Apple představil 3. generaci tabletu iPad 7. března 2012 v San Francisku (na stejném místě představil 2. března 2011 i iPad 2). O technických vylepšeních se toho napsalo dost,ale zajímalo by mě, zda na něj také jsou nějaké před-objednávky u našich internetových prodejců stejně jako tomu bylo u iPad2. Neboť prodávat by se měl začít v tzv. první vlně od 16.března 2012 a v té druhé vlně (prý po týdnu=cca od 23.března 2012) i v ČR.

A cos čekal? Na apple.cz cena nejlevnějšího bude okolo 11-12tisíc +/- s DPH, škoda že nejde roztroubit aby to lidi kupovali přímo u apple, a lidi co to moc neznají podporuji české lichvářské obchody co se přiživují hlavně na apple, protože je o něj velký zájem (a ani se nedivím). Jeto tedy o lidech co si tak předraženou věc koupí, kdyby každý znal apple.cz, nevadilo mu počkat si 2-14dní tak ušetří tisíce.

Příklad:

Rohlík z pekárny příjde na 1kč (výrobní cena 1ks je cca 0,30kč), koupí ho obchodník za cenu 1kč a ve svém obchodě prodá za 2kč, ale pokud by to byla nejznámější a nejchtěnější značka co se prodává tak si obchodník řekne klidně i 3kč za kus.