Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neustále mi padá WIN

Dobrý den,

obracím se sem protože už nevím čím by to mohlo být:
- 7 z 10 pokusů po kliknutí p. tlačítka na plochu mi padne explorer.exe (nejčastěji při pokusu vyvolání nabídku u instalačky, nebo WINraru)
- někdy mi celý WIN hodí modrou chybovou hlášku že z důvodu bezpečnosti HW byl PC vypnut.
- hodně opožděná reakce při otevření nějakého instalátoru ( až 30+ sec než se mě WIN zaptá na povolení o změně )
- 1 z 10 startu WINu dlouho trvá než se načtou ikony (pokus se vůbec načtou)

Mám:
Win 7 Prof. 64bit, nejnovější aktualizace, cca. 5 dní zpět po instalaci ( problémy začaly už dříve )
Intel Core i5 2500K 3,30 GHz, 4 jádra
8GB RAM - 4x2GB DDR3 1333 GHz Kingston ( 2x KIT )
Deska Asus P8P67-M PRO
Grafika: ATI Radeon HD 5770

Teploty podle HWmonitor 1.19 ZDE

Dík za každej tip jak to vyřešit.

Právě to projíždím Memtest86+ v4.20 ... chvilku to bude trvat.

Jinak přetaktováno jsem měl, respektivě to za mě udělala naneštěstí utilitka od ASUSu. Když jsem vše vracel do původního stavu resetovat jsem BIOS takže nemyslím že by to mělo vliv.

Noo joo win 7, to mám pořád sekání ikdyž není zatížený, je zatížený na maximum ikdyž mám otevřený obyčejný prohlížeč s pár okny (upgrade ram ze 4 na 6gb to trochu opravil ale i tak se to stává), často se sám restartuje když dám řežim hibernace a přitom žádná aktualizace nenastala, také zamrzá více než mrazák v naší staré ledničce, z mé herní sbírky jde maximálně 1-2/5 her, a spoustu dalšího... (bacily nemám, sestava je v pořádku, window několikrát reinstalován a taktéž v pořádku ale problémy jsou stále, tobude tím že se sním asi moc nepárali a už vydávají 8čky)