Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reinstalace notebooku

Dobrý den prosím vás kde v ovladacích panelech spustím reinstalaci notebooku aby jsem ho dostal do stavu ve kterém jsem ho zakoupil.

Děkuji za odpověd

tak jsem to zkusil pres ten recovery manager a pruser je na svetě,uz se dostanu pouze do biosu a kdyz se me to ptá odkud nabootovat a dam HDD tak mi to napiše: BOOTMGR chybí Restartujte klavesami Ctrl-Alt-del,to kdyz provedu tak se objeví bud volba Esc tam mě nabídne odkud nabootovat bud HDD nebo DVD-rom a volba f10 tam mě zase kopne do biosu co s tím