Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolní přístroj LP to mp3

Narazil jsem v jednom časopise na obrázek "gramofonu", který převádí
LP do mp3, bohužel bez bližších podrobností, značka ( snad ) IOM,
po hodinovém hledání jsem nic nenašel. To by byl naprosto přesný dárek pro tátu.
Představuji si to takhle : nasadím LP, zmáčknu některé volby a LP se uloží na HDD,
paměťovou kartu nebo cokoli jiného do mp3 nebo wav. Komp táta prostě nezvládne
a má skvělou sbírku vinylů. Jedna fotka je k mání, bohužel mi chcípla baterka,
takže lepší teď nebude, zrovna jsem trefil odraz světla a zapomněl zapnout makro :-/
Nevíte o něčem takovém ?

[lptomp37ft.jpg]

Stabilita a přesnost otáček - netrápí mne; toto trápí špatně navržené a zkonstruované decky. Stárnutím trpí ponejvíce kazety typu normal; u CrO2 a metal se projevuje minimálně. Šum mne také netrápí, navíc nahrávám bez Dolby; šum trápí jen posluchače mezer mezi skladbami :-D. Pomocí testovacího CD z časopisu STEREO jsem (spolu s kamarádem) zjistil že můj kazeťák jde spolehlivě nad 20 kHz...